BMW VARIKLIŲ REMONTAS BM CENTRAS

Nuo Bmw variklio diagnostikos iki variklio kapitalinio remonto. Nuo Bmw automobilio purkštukų patikros iki cilindro gilzės keitimo. Nuo Bmw variklio valdymo bloko keitimo iki variklio čipavimo koreguojant ECU algoritmą. Registruokis dabar!

Bmw-variklio-remontas-kaune-vilniuje-klaipedoje-kapitalinis remontas-bm-servisas-lt

KAPITALINIS BMW VARIKLIO REMONTAS

Remontuojame visų Bmw markės automobilių variklius. Benzininių ir dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Suteikiame ypatingą garantiją savo darbams. Kodėl? Atsakymas paprastas – nes darome viską, kas priklauso, o ne taupydami.

Turite žinoti, kad yra tik vienas kelias tobulai suremontuoti Bmw variklį – tai užtikrinti visas sąlygas kiekvieno, be išimties, variklio komponento nepriekaištingam darbui.

Tai reiškia, kad reikia galvoti apie Bmw variklį, ne vien tik kaip apie metalo „gabalą”, kuris po remonto blizga tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

BMW SERVISAS KAUNE VILNIUJE KLAIPEDOJE

BMW REMONTAS KAUNE

BMW PO GARANTINIS SERVISAS

Tel: +370 606 55799

Kaunas Vilnius Klaipėda

0.

bmw variklio grandines keiitmas kaune vilnius

BMW GRANDINIŲ KEITIMAS SKUBIAI

Nutrūko Bmw grandinė? Variklis nebesiveda ir net starteris nebeprasuka? Sveikiname… Pavėlavote…

Mielieji, įsidėmėkite visam laikui – tiek Bmw, tiek Mini varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keičiamos, ties 150.000 km riba, o kas virš 6 cilindrų – ties 200.000 km riba.

Tai yra pats saugiausias laikas, kai tai reiktų padaryti. Niekas nesako, kad nenuvažiuosite daugiau, tačiau… Vėliau gali būti reikalingas Bmw variklio keitimas, kurį atliekant – dar ir grandinę reikės pasikeisti.

1.

BMW GALIOS DIDINIMAS

Turime geriausius Bmw variklio galios didinimo sprendimus būtent Bmw markės automobilių varikliams.

Viską darome patys sau, o jeigu kažkam to reikia, galime atlikti variklio valdymo bloko korekciją nuotoliniu būdu atsiuntus nuskaitytą ECU failą.

Išnaudojame visas Bmw variklio valdymo bloko algoritmo galimybes atisžvelgdami į variklio resursą.

Taip pat visada įvertiname ridos niuansus ir visą variklio techninę būklę. Taip pat atsižvelgiame ir į techninio aptarnavimo intervalus, kaip buvo atliekami darbai važiuojant nuo nulio.

Mūsų Bmw variklio Chip Tiuningas – galios didinimas – tai sprendimai, kurie ne gadina, o saugo variklius. O taip pat ir prailgina variklio resursą.

bmw variklio galios didinimas

2.

bmw autoelektrikas  kaune vilniuje klaipedoje

BMW AUTO ELEKTRIKAS

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kurie nebijo šios markės kaprizingos elektronikos.

Todėl mūsų Bmw elektrikas gali padaryti daug ir įvarių darbų – nuo variklio valdymo bloko keitimo ar remonto iki šviesų reguliavimo bei elektros instaliacijos remonto.

Geras Bmw markės autoelektrikas Kaune Vilniuje Klaipėdoje – vienas iš geriausių Autoelektrikas24.lt klubo narių. Ir jis su mumis kartu jau ne vienus metus. Džiaugiamės turėdami savo komandoje vieną iš geriausių automobilio elektronikos specialistų Lietuvoje.

3.

BMW PURKŠTUKŲ REMONTAS

Pas mus taip atliekamas Bmw purkštukų remontas dyzeliniams varikiams. Darome Bmw purkštukų diagnostiką pirmiausia, o ne remontuojame, nes kažkas kažkur pasakė.

Turite žinoti, kad šios markės dyzeliniai automobiliai su dyzelinių purkštukų gedimais nesusiduria taip dažnai, kaip kitų gamintojų modeliai.

Todėl daugelis, kuriems kažkas patarė remontuoti Bmw purkštukus – lieka labai nustebę, kad blogų purkštukų simptomai gali būti visai dėl kitos priežąsties.

bmw purkstukai remontas restauravimas

4.

bmw katalizatoriaus keitimas kaina

BMW KATALIZATORIAI

Remontuojame Bmw katalizatorius. Atliekame benzininių katalizatorių restauravimo darbus. Esame vieninteliai, kurie nestato lenkiškų katalizatoriaus pakaitalų benzininiams varikliams.

Visi mūsų restauruoti Bmw katalizatoriai – tai elementai su tauriaisiais metalais.

Gal būt jie ir brangesni, tačiau su trijų arba keturių metų garantija. Tuo tarpu katalizatoriaus pakaitalai tarnauja iki 100.000 km, o kartais efektyvumas užsidega nenuvažiavus net 5000 km.

Taigi, šioje vietoje jau sprendžiate patys, kokia kokybė Jums priimtinesnė. Kalbant apie katalizatoriaus kainą – geras Bmw katalizatorius nekainuoja dvigubai brangiau nei lenkiškas pakaitalas. Todėl rinkitės protingai.

5.

BMW EGR VOŽTUVAI

Kalbant apie tai, kas yra Bmw egr vožtuvas ir kokį vaidmenį jis atlieka automobilyje – reikia pasakyti keletą paprastų dalykų.

Egr vožtuvai niekada neprailgino Bmw variklio ilgaamžiškumo. Nuo veikiančio egr vožtuvo – galybė problemų su purkštukais vožtuvais ir oro įsiurbimo sistema.

Galima būtų išsiplėsti ir parašyti apie egr vožtuvus labai daug. Todėl, kad nereiktų to daryti – pasiskaitykite patys čia: http://www.egrvoztuvas.lt

Yra vienas esminis dalykas. Mes variklius remontuojame jau daugiau nei dvidešimt metų. Turime daug draugų su panašia patirtimi. Ir niekas iš mūsų rato nėra remontavęs variklio, kurio priežąstis būtų atjungtas Egr vožtuvas.

bmw egr voztuvai

6.

bmw-dpf-filtrai isprogramavimas kaune

BMW DPF FILTRAI

Ši tema šiandien ypatingai aktuali. Visų pirmiausi ji aktuali dėl to, kad šiandien mes daug girdime, kad nebegalima išprogramuoti Bmw Dpf filtro.

Antra aktuali dar ir dėl to, kad naujas originalus dpf filtras kainuoja kartais tūkstantis, kartais net du tūkstančiai Eurų. Todėl kaip spręsti šią problemą, nepatiriant daug išlaidų – klausimas vertas gilių pamąstymų.

Mes į visa tai žiūrime visada nuosekliai. Pirmiausia darome IDS diagnostiką, po to variklio diagnostiką ir tik po to ieškome optimaliausio sprendimo varianto.

Kartais atliekamas Dpf filtro valymas, kartais dpf filtrai laikinai išprogramuojami. Daugumoje atvejų – suteikiame pačiam Bmw savininkui rinktis pačiam.

Partneriai:

kemperiai nuoma pardavimas irengimas
moduliniai namai nameliai
varikliu remontas vilniuje kaune klaipedoje siauliauose
vaziuokles remontas kaune vilniuje klaipedoje
toyota lexus servisas kaune vilniuje
automobiliu supirkimas kaune vilniuje klaipedoje
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai nuoma
bmw raktu gamyba kaune vilniuje klaipedoje
bmw autoelektrikas kaune
mercedes benz servisas kaune vilniuje klaipedoje
autoadvokatas automobilio grazinimas pardavejui 2023
bmw variklio galios didinimas

REGISTRACIJA IKI 22.00h

BMW SERVISAS KAUNE VILNIUJE KLAIPEDOJE

BMW VARIKLIŲ REMONTAS

BMW PO GARANTINIS SERVISAS

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Kaunas Vilnius Klaipėda

Tel: +370 606 55799

Kaunas Vilnius Klaipėda

Priėmimas (skambinti)